Witamy na stronie Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze

Szanowni Państwo!

Witamy na stronie internetowej Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze. Mamy nadzieję, że nasz serwis internetowy ułatwi Państwu dostęp do materiałów i informacji dotyczących szeroko rozumianej działalności RIO.

Czytaj dalej

Aktualności

 • Szkolenie dotyczące sprawozdawczości budżetowej oraz w zakresie operacji finansowych

  Dodano dnia: 2017-04-19

  Informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem i pytaniami zgłaszanymi przez JST, dniu 15 maja 2017 r. Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze organizuje szkolenie nt.:

  Sprawozdawczość budżetowa oraz w zakresie operacji finansowych - wybrane problemy i najczęściej występujące nieprawidłowości w sprawozdaniach jednostek organizacyjnych jednostek samorządu terytorialnego

  Szkolenie przeznaczone jest dla księgowych samorządowych jednostek organizacyjnych i zakładów budżetowych oraz pracowników służb finansowych.

  Szkolenie odbędzie się w siedzibie Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze (ul. Chmielna 13); godzina rozpoczęcia - 9.30. Prosimy o przekazanie informacji dotyczącej szkolenia księgowym jednostek organizacyjnych.

  Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy przesyłać do dnia 11 maja 2017 roku wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy on-line dostępny pod adresem: www.szkolenia.zielonagora.rio.gov.pl

  Program szkolenia

  » Czytaj dalej

 • Szkolenie dotyczące osób trzecich w podatkach, czyli zaległości podatnika nieściągalnego i w upadłłości (odwołane!)

  Dodano dnia: 2017-03-09

  UWAGA!

  Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora odwołane zostało szkolenie nt. Osoby trzecie w podatkach, czyli zaległości podatnika nieściągalnego i w upadłości” zaplanowane na dzień 11 kwietnia br.

  O nowym terminie szkolenia niezwłocznie Państwa poinformujemy. 

  » Czytaj dalej

 • Szkolenie dotyczące warsztatów dla członków komisji przetargowych

  Dodano dnia: 2017-03-28

  Informujemy, że w dniu 25 kwietnia 2017 r. Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze organizuje szkolenie nt.:

  Warsztaty dla członków komisji przetargowych - ocena i badanie ofert wykonawców z uwzględnieniem nowelizacji PZP z 22 czerwca 2016 r. oraz najnowszych wyroków sądów okręgowych i Krajowej Izby Odwoławczej

  Szkolenie odbędzie się w siedzibie Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze (ul. Chmielna 13); godzina rozpoczęcia - 9.30.

  Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy przesyłać do dnia 20 kwietnia 2017 roku wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy on-line dostępny pod adresem:: www.szkolenia.zielonagora.rio.gov.pl

  Program szkolenia

  » Czytaj dalej

 • Szkolenie nt.: Fundusz Sołecki w 2017 roku (odwołane)

  Dodano dnia: 2017-03-01

  Informujemy, że planowane w dniu 17 marca 2017 r.  szkolenie zostało odwołane. Przepraszamy
    

  » Czytaj dalej

 • Szkolenie nt.: Rozliczanie dotacji udzielanych z budżetów JST

  Dodano dnia: 2017-03-01

  Informujemy, że w dniu 21 marca 2017 r. Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze organizuje szkolenie nt.:

  Rozliczanie dotacji udzielanych z budżetów JST na zadania w realizowane na podstawie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (warsztaty)

  Szkolenie prowadzić będzie Jarosław Kotowski (członek Kolegium RIO Zielona Góra).  Szkolenie odbędzie się w siedzibie Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze (ul. Chmielna 13); godzina rozpoczęcia - 9.30.

  Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy przesyłać do dnia 20 marca 2017 roku wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy on-line dostępny pod adresem:: www.szkolenia.zielonagora.rio.gov.pl

  Program szkolenia

  » Czytaj dalej

Wyszukiwarka

szukanie zaawansowane

Inne strony

 • BIP
 • KR RIO
 • Akty prawne
 • Linki
 • Kontakt
 • Mapa dojazdu