Witamy na stronie Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze

Szanowni Państwo!

Witamy na stronie internetowej Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze. Mamy nadzieję, że nasz serwis internetowy ułatwi Państwu dostęp do materiałów i informacji dotyczących szeroko rozumianej działalności RIO.

Czytaj dalej

Aktualności

 • Informacja RIO

  Dodano dnia: 2020-04-14

  Pismo Pana Jana Sarnowskiego – Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Finansów z dnia 10 kwietnia 2020 r. (znak: PS2.844.79.2020) dotyczące rozwiązań w celu złagodzenia skutków społeczno-gospodarczych epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2 w zakresie podatku od nieruchomości.

  Treść pisma 

  » Czytaj dalej

 • Informacja RIO

  Dodano dnia: 2020-04-02

  Pismo Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z dnia 1 kwietnia 2020 r. (znak: DMP-1.52.29.2020.MMach/RZ) dotyczące możliwych do podjęcia działań w celu przeciwdziałania COVID-19, zarówno w zakresie dotychczas obowiązujących przepisów dotyczących pomocy publicznej, jak również nowych regulacji wynikających z ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2020, poz. 568).

  Treść pisma

  » Czytaj dalej

 • Informacja RIO

  Dodano dnia: 2020-04-02

  W Dzienniku Ustaw z dnia 31 marca 2020 r. pod pozycją 570 opublikowano Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie określenia innych terminów wypełniania obowiązków w zakresie ewidencji oraz w zakresie sporządzenia, zatwierdzenia, udostępnienia i przekazania do właściwego rejestru, jednostki lub organu sprawozdań lub informacji.

  » Czytaj dalej

 • Komunikat dotyczący sposobów kierowania korespondencji do Izby

  Dodano dnia: 2020-04-01

  Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze zwraca się z prośbą o kierowanie przez jednostki samorządu terytorialnego korespondencji adresowanej do Izby w formie elektronicznej.

  Treść komunikatu

  » Czytaj dalej

 • Komunikat RIO

  Dodano dnia: 2020-03-16

  W celu zapobiegania oraz przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich interesantów o maksymalne ograniczenie bezpośredniego kontaktu z pracownikami RIO w Zielonej Górze. W tej sytuacji w celu kontaktu z Regionalną Izbą Obrachunkową w Zielonej Górze w pierwszej kolejności uprzejmie proszę o korzystanie z kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail, e-PUAP) oraz z połączeń telefonicznych.

  Ryszard Zajączkowski
  Prezes Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze   

  » Czytaj dalej

Wyszukiwarka

szukanie zaawansowane

Inne strony

 • BIP
 • KR RIO
 • Akty prawne
 • Linki
 • Kontakt
 • Mapa dojazdu