Witamy na stronie Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze

Szanowni Państwo!

Witamy na stronie internetowej Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze. Mamy nadzieję, że nasz serwis internetowy ułatwi Państwu dostęp do materiałów i informacji dotyczących szeroko rozumianej działalności RIO.

Czytaj dalej

Aktualności

 • Informacja RIO

  Dodano dnia: 2019-01-02

  Zmiana rozporządzenia w sprawie sposobu opracowania sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego

  Informujemy, że w Dzienniku Ustaw z dnia 19 grudnia 2018 r. pod pozycją 2361 opublikowano Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 5 grudnia 2018 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie sposobu opracowywania sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego.

  W rozporządzeniu określono m.in. nowy wzór formularza sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli.

  Formularz sprawozdania ze średnich wynagrodzeń nauczycieli w 2018 r. (informacja źródłowa) 

  Przypominamy, że sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego za 2018 rok należy przedłożyć do Izby do dnia 17 lutego 2019 r. wersji elektronicznej (w formacie *.xls) na adres: men@zielonagora.rio.gov.pl. oraz w formie dokumentu papierowego.

  Dane zawarte w wersji elektronicznej muszą być zgodne z danymi wykazanymi w sprawozdaniu przekazywanym w formie pisemnej. 

  » Czytaj dalej

 • Komunikat RIO

  Dodano dnia: 2019-01-02

  Zmiana ustawy o finansach publicznych oraz niektórych innych ustaw

  W Dzienniku Ustaw z dnia 31 grudnia 2018 r. pod pozycją 2500 opublikowana została ustawa z dnia 14 grudnia 2018 r. o zmianie ustawy o finansach publicznych oraz niektórych innych ustaw. Ustawa wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2019 r.

  » Czytaj dalej

Wyszukiwarka

szukanie zaawansowane

Inne strony

 • BIP
 • KR RIO
 • Akty prawne
 • Linki
 • Kontakt
 • Mapa dojazdu